ویزیت پزشک عمومی در منزل

تیم درمانی هوم ویزیت با آگاهی از نیازهای درمانی مردم، خدمات ویزیت پزشک عمومی را در کلیه مناطق تهران ارائه میدهد.این سرویس همه روزه از ساعت 9 صبح تا 12 شب در دسترس مشتریان عزیزم هوم ویزیت است.دسترسی نداشتن به پزشکان در ساعت هایی که مطب ها تعطیل هستن و یا ایام تعطیل میتوانید از خدمات ویزیت پزشک عمومی در منزل هوم ویزیت استفاده کنید. شما با هر یک از روش های سفارش تلفنی و یا سفارش از طریق وب اپلیکیشن میتوانید سفارش خود را ثبت کنید.

02147629600 سفارش آنلاین
ویزیت پزشک عمومی در منزل

در حال حاضر فقط در شهر تهران، خدمات ویزیت در منزل ارائه میشود.

هوم ویزیت چگونه کار میکند؟

دریافت خدمات پزشکی در منزل با تماس تلفنی با کارشناسان و یا سفارش آنلاین در وب اپلیکیشن هوم ویزیت

تماس یا رزرو آنلاین یا در اپلیکیشن
1.تماس یا رزرو آنلاین یا در اپلیکیشن
اعزام پزشک به منزل شما
2. اعزام پزشک به منزل شما
ویزیت پزشک در منزل شما
3. ویزیت پزشک در منزل شما
شروع مصرف دارو و اجرای دستورات پزشکی
4. شروع مصرف دارو و اجرای دستورات پزشکی
ارسال نتیجه مصرف دارو به پزشک
5. ارسال نتیجه مصرف دارو به پزشک
احساس بهتری داشته باشید
6. احساس بهتری داشته باشید

ویزیت توسط پزشک عمومی

پزشکان عمومی متخصصان بسیار ماهری هستند که طیف وسیعی از مراقبت های بهداشتی غیرجراحی را برای بیماران ارائه می دهند. آنها مشکلات پزشکی جدی و دشوار را بررسی میکنند و تا زمانی که این مشکلات برطرف نشده یا تثبیت نشوند، بیمار را تحت معاینه قرار می دهند. بیماران برای تشخیص مشکل و بیماری خود در ابتدا باید به پزشک عمومی مراجعه کنند که اگر مشکل بیمار نیاز به معاینه پزشک متخصص بود به متخصص مربوطه ارجاع داده شود.
ویزیت توسط پزشک فقط برای این نیست که شما دچار یک بیماری شده باشید. هر چند وقت یکبار، لازم است که برای معاینه سلامت عمومی، تب فصلی، چکاب کلی بدن و موارد دیگر با پزشک عمومی مشورت کنید.اگر نیاز به رسیدگی بیشتر داشته باشید، پزشک عمومی می‌دانند چه موقع و به کدام متخصص شما را ارجاع دهند.

ویزیت در منزل با هوم ویزیت

پزشکان معتبر

پزشکان معتبر و مجرب

تمامی پزشکان عمومی که اعزام می شوند عضو سازمان نظام پزشکی هستند و قبل از اعزام میتوانید رزومه و مدارک پزشک را درخواست کنید.
پزشکان معتبر

چکاپ کامل بیمار

پزشک اعزام شده علاوه بر معاینه مربوط به درخواست و ناراحتی بیمار، چکاپ کامل بیمار را نیز انجام می دهد.
پزشکان معتبر

سرم و تزریق

بیمارانی که بعد از ویزیت نیاز به سرم، تزریق یا تهیه دارو دارند. بلافاصله بعد از ویزیت تهیه داروها و تزریق و سرم توسط پرستار انجام می شود.

درباره پزشکان هوم ویزیت

پزشکان مجموعه هوم ویزیت، متخصص های آموزش دیده و آشنا به شرایط و سختی های ویزیت در منزل هستند. همه پزشکان هوم ویزیت عضو سازمان نظام پزشکی و سابقه فعالیت در بیمارستان ها و درمانگاه را دارند. خدمات ویزیت در منزل هوم ویزیت، فقط به معاینه بیمار شما در منزل ختم نمی شود بعد از ویزیت در صورتیکه نیاز به بررسی نتیجه آزمایش خون و تغییر داروها در صورت عوارض باشد بصورت حضوری یا آنلاین در دسترس شما خواهند بود.

پزشکان عمومی چه بیماری هایی را میتوانند درمان کنند؟

پزشکان عمومی تمام مشکلات پزشکی را درمان می کنند ، از جمله شرایطی که بر سیستم های قلبی عروقی ، تنفسی ، دستگاه گوارش ، عصبی ، خونریزی یا غدد درون ریز تأثیر می گذارد. نمونه هایی از بیماری هایی که پزشک معالج شما می تواند درمان کند:

سرویس ویزیت پزشک عمومی در منزل را برای خانواده هایی که یک عضو سالمند دارند و یا افرادی که معلولیت و ضعف حرکتی دارند توصیه می شود.

مشکلات مربوط به سیستم قلبی عروقی

 • 1. فشار خون بالا (فشار خون بالا)
 • 2. بیماری ایسکمیک قلب (آنژین ، حمله قلبی)

مشکلات مربوط به دستگاه تنفسی

 • 1. آسم
 • 2. آمفیزم یا بیماری انسداد مزمن ریوی (COPD)
 • 3. ذات الریه
 • 4. فیبروز ریه

مشکلات مربوط به دستگاه گوارش

 • 1. گاستروانتریت
 • 2. مشکلات مربوط به بیماری کبد از جمله بیماری اهرم الکلی

مشکلات مربوط به سیستم عصبی

 • 1. تصادف مغزی (سکته مغزی)
 • 2. صرع (تشنج)
 • 3. دمانس

مشکلات مربوط به خون شناسی

 • 1. کم خونی

مشکلات مربوط به غدد درون ریز

 • 1. دیابت
 • 2. بیماری تیرویید
 • 3. بیماری هیپوفیز

چرا انجام ویزیت در منزل شما گزینه بهتری است ؟

ترافیک شهر تهران
شلوغی درمانگاه ها و بیمارستان های تهراندر بسیاری از موقعیت ها از نظر جسمانی ضعیف هستیم و ترجیح می دهیم در خانه بمانیم و یا اینکه زمان برای ماندن در ترافیک و شلوغی مطب و کلینیک ندارید، انجام ویزیت در منزل دلایل دیگری دارد که در زیر اشاره کرده ایم

 • بدون نیاز به جابجایی :ممکن است به لحاظ فیزیکی قادر نباشید از منزل خارج شوید.
 • آرامش و سکوت : درمان در منزل شما با آرامش و سکوت کامل انجام می شود و این میتواند در تسریع بهبود حال شما تاثیر داشته باشد.
 • مناسب برای سالمندان : برای افراد سالمند بعلت شرایط جسمانی که دارند بهتری گزینه ویزیت در منزل است.
 • صرفه جویی در زمان :امکان ویزیت بدون معطلی توسط پزشکان مجرب و شایسته انجام می شود. ما با فراهم آوردن خدمات پزشکی ومراقبتی توسط متخصصین خبره

پشتیبانی بعد از انجام ویزیت در منزل شما

بعد از هماهنگی پزشک و اعزام به منزل شما، پزشک معاینه کاملی از بیمار شما انجام خواهد داد. و ممکن است دستور آزمایش و یا سایر تست های تشخیصی را بدهد. بعد از آماده شدن نتیجه تست ها شما میتوانید مدارک را به بخش پشتیبانی هوم ویزیت در واتساپ ارسال کنید که پزشک اعزام شده نتیجه آزمایش یا تست های دیگر را بررسی و اقدام بعدی را مشخص کند.

تعرفه ویزیت در منزل

بیمار و همراهش از زمان انتظار در مطب تا زمان رفت و برگشت حداقل دو ساعت از زمان خود را از دست می دهند. مشکلات دیگری مانند عوارض ناشی از ترافیک و آلودگی هوا و سختی رفت و آمد هزینه های شما بسیار بیشتر از حق ویزیت در درمانگاه یا مطب میشود.

به چه مناطقی خدمات می دهیم؟

ما در حال حاضر در شهر تهران در تمامی مناطق امکان اعزام پزشک به منزل داریم.ما در حال کار و گسترش خدمات خود به سایر شهرها هستیم. پزشک اعزام شده نسبت به منطقه ای که بیمار ساکن است تعیین می شود که در سریعترین زمان ممکن در منزل شما حضور داشته باشد.

برای ویزیت در منزل با ما تماس بگیرید.

امتیاز 4 از بین 44 امتیاز دهنده